Ukraine logo
Office of the Prosecutor General Офіс
Генерального
Прокурора

Політика конфіденційності


Інформація про warcrimes

WarCrimes.gov.ua (https://warcrimes.gov.ua/) — національна платформа, розроблена в межах співробітництва Офісу Генерального прокурора України та інтелектуальної громадської ініціативи «IT Defends» з метою документування воєнних злочинів та злочинів проти людяності, вчинених Російською Федерацією в Україні.

WarCrimes.gov.ua («WarCrimes» або «ми») захищає та поважає вашу конфіденційність. Будь ласка, уважно прочитайте цю Політику конфіденційності, щоб зрозуміти, як ми будемо обробляти вашу особисту інформацію, а також інші типи інформації. Ця Політика застосовується також до використання вами програми WarCrimes («Додаток 1»).

WarCrimes несе відповідальність за обробку вашої особистої інформації під час використання Програми та є «контролером даних» відповідно до чинного законодавства про захист даних.

“Всі зібрані дані будуть передані на безоплатній основі Офісу Генерального прокурора для кримінального переслідування причетних до вчинення воєнних злочинів.

WarCrimes залишає за собою право змінювати Політику в будь-який час, зробивши оновлену версію ПП доступною для завантаження та надавши посилання на нову Політику. Ви не зобов’язані завантажувати будь-яку оновлену програму, але за деяких обставин ви не зможете продовжити користуватися програмою, доки не завантажите оновлену версію.

Будь ласка, надсилайте ваші запитання, занепокоєння чи коментарі щодо цієї Політики чи будь-які запити щодо вашої особистої інформації через ФОРМУ.


Яку персональну інформацію ми збираємо

Особиста інформація — це будь-яка інформація про вас, на основі якої вас можна прямо чи опосередковано ідентифікувати. Тому особиста інформація не включає інформацію, з якої дані про вашу особистість було видалено, тобто анонімну інформацію.

Ми можемо збирати, передавати та використовувати особисту інформацію про вас, а також інші типи інформації у зв’язку з використанням вами Програмного Продукту. Повний опис типів інформації, яку збирає WarCrimes, можна знайти в Додатку 1.


Як ми використовуємо вашу персональну інформацію

Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію та іншу інформацію, яку ви надаєте нам через Програмний Продукт, такими способами:

Використання інформації Тип інформації Правовий базиз
Надавати послуги та інформацію, що пропонуються через ПП
 • Надіслані дані
 • Інформація про пристрій
 • Місцезнаходження та інша інформація для валідації контакту
Необхідна для взаємодії з вами для надання наших послуг
Для аудиту даних, які відображають кількість користувачів, які завантажили програму та як вони її використовують
 • Надіслані дані
 • Інформація про пристрій
 • Місцезнаходження та інша інформація для валідації контакту
З метою покращення наших послуг і Програмного Продукта
З метою розвитку та покращення ПП
 • Надіслані дані
 • Інформація про пристрій
 • Агреговані дані
З метою покращення наших послуг і Програмного Продукта
Щоб досліджувати, перевіряти та підтверджувати надані матеріали
 • Надіслані дані
 • Інформація з інших джерел
 • Інформація про пристрій
 • Місцезнаходження та інша інформація для валідації контакту
 • Агреговані дані
Для забезпечення діяльності щодо притягненні винних у воєнних злочинах до відповідальності, а також для задоволення суспільної потреби у здійсненні правосуддя
Щоб надати зображення, відеоматеріали або супровідну інформацію до відома правоохоронних органів або інших
 • Надіслані дані
 • Інформація з інших джерел
 • Інформація про пристрій
 • Місцезнаходження та інша інформація для валідації контакту
 • Агреговані дані
Для забезпечення діяльності щодо притягненні винних у воєнних злочинах до відповідальності, а також для задоволення суспільної потреби у здійсненні правосуддя
Щоб надати ЗМІ зображення, відеоматеріали або супровідну інформацію
 • Надіслані дані
Для забезпечення діяльності щодо притягненні винних у воєнних злочинах до відповідальності, а також для задоволення суспільної потреби у здійсненні правосуддя
Щоб зв’язатися з вами безпосередньо щодо ваших кадрів для (i) проведення подальших перевірок або (ii) для опитування вас у якості свідка з метою доказів
 • Надіслані дані
Згода

Обмін інформацією

Ми можемо передавати вашу особисту інформацію таким третім сторонам:


Зберігання та безпека

Отримавши вашу інформацію, ми використовуємо суворі політики та процедури безпеки, щоб контролювати доступ до інформації та зменшити ризики втрати, неправильного використання або несанкціонованого доступу до цієї інформації.

Програмний Продукт використовує політики безпеки, щоб забезпечити його конфіденційність і безпеку. Ви отримаєте вказівки щодо цих функцій за допомогою інструкцій, доступних після завантаження програми. Важливо, щоб ви повністю розуміли та використовували ці функції, щоб запобігти несанкціонованому доступу до вашого облікового запису, а також захистити створений вами вміст і, що важливо, вашу особисту безпеку та безпеку як користувача. Ви повинні намагатися, де це можливо, обмежити доступ до свого пристрою та браузера та закривати додаток, коли він не використовується.


Передача персональної інформації за межі України або до міжнародних організацій

Деякі треті сторони, перелічені в розділі 5, можуть перебувати в юрисдикціях за межами України, і ми можемо передавати їм вашу особисту інформацію. У таких випадках ці юрисдикції або одержувачі можуть захищати вашу особисту інформацію згідно чинного законодавства.

Ми здійснимо таку передачу даних на основі того, що:


Ваші права

Користувачі Програмного Продукта мають певні права щодо особистої інформації, яку ми зберігаємо про них. Залежно від обставин вони можуть включати право на:


Безпека дітей

Користуючись онлайн-сервісами, дуже важливо захищати безпеку дітей. Ми свідомо не збираємо інформацію від дітей.


Зберігання даних

Ми зберігаємо вашу особисту інформацію лише стільки, скільки це необхідно для цілей, для яких ми її збирали. Оцінюючи період зберігання ваших персональних даних, ми беремо до уваги:

Щоб отримати додаткову інформацію про те, як довго ми зберігаємо ваші дані, зв’яжіться з нами, використовуючи дані на початку цієї політики.


Додаток 1

Ми можемо збирати, зберігати та використовувати такі категорії особистої інформації про вас:


Інформація, яку ви надаєте

Ми можемо обробляти наступну інформацію, надану вами:

Зверніть увагу, що ви не зобов’язані надавати адресу електронної пошти. Якщо ви бажаєте безпосередньо пов’язати свою особу з вмістом, який ви надсилаєте нам, це буде дуже корисно для будь-яких розслідувань, у яких використовується ваші дані. Будь ласка, перегляньте розділ 5 вище, щоб дізнатися, коли особиста інформація може бути передана третім сторонам.

Ви не зможете отримати доступ до метаданих щодо вмісту, який ви фіксуєте за допомогою програми, через саму програму; ми свідомо видаляємо ці метадані, щоб гарантувати, що вони не можуть бути ненавмисно передані вами нікому, крім очевидців, тим самим створюючи ризик для їх безпеки. Ви зможете переглядати зображення, які ви зняли в галереї програми, щоб додати примітки, але ви не зможете змінити сам вміст, після того як він буде завантажений через додаток або веб-інтерфейс.

Додаючи нотатки до будь-яких надісланих зображень, ви повинні ознайомитися з інструкціями з безпеки, щоб переконатися, що використання вами цього інструменту не порушує права, інтереси та безпеку інших людей, які можуть з’являтися в матеріалах.


Інформація з інших джерел

Ми можемо поєднувати надану вами інформацію з інформацією з інших джерел, наприклад, загальнодоступною інформацією, отриманою з Інтернету та зі звітів про права людини, щоб підтвердити її. Однак ми не намагатимемося об’єднати інформацію таким чином, щоб користувачі могли бути ідентифіковані там, де вони вирішили залишитися анонімними.


Інформація про пристрій

Ми можемо збирати та обробляти інформацію про мобільний телефон або інший пристрій, який ви використовуєте для реєстрації або доступу до Додатка, включаючи марку пристрою, модель, назву та тип продукту.


Місцезнаходження та інша інформація про підтвердження

Коли ви використовуєте Додаток, ми збираємо, обробляємо та використовуємо інформацію про місцезнаходження вашого мобільного пристрою. Ця інформація вбудована та зашифрована як частина метаданих у зображенні чи відео, які ви знімаєте. Ці дані отримані з:

Ця інформація не поєднується з ідентифікаторами пристроїв, такими як IMSI, і IP-адреса користувача не збирається.

Ми збираємо інформацію про місцезнаходження та іншу інформацію для перевірки лише з моменту, коли ви активуєте камеру на своєму пристрої; збір вимикається після використання. Ви можете будь-коли вимкнути цю функцію, вимкнувши налаштування служб локації для програми на своєму мобільному пристрої.


Агреговані дані

Щоб краще розуміти та обслуговувати користувачів ПП, ми збираємо зведену статистику використання сервісу. Ця інформація не ідентифікує користувачів, і ми можемо ділитися цією статистикою, описуючи Програму та службу іншим третім сторонам.


Технології відстеження

Щоб забезпечити конфіденційну та безпечну роботу, ПП не використовує файли cookie, веб-маяки, інструменти аналітики чи унікальні ідентифікатори пристроїв чи вбудованих у програму.